Pôžička – Provident

Provident – pôžičky

Výška poskytovanej pôžičky od Provident sa pohybuje od 100 do 1 500 € a ich splatnosť je 45 alebo 60 týždňov. Špeciálnou vlastnosťou Provident pôžičiek je to, že sú splácané v týždenných splátkach.

V prípade, že chcete požiadať o pôžičku, stačí len vyplniť online formulár na týchto stránkach. Zavoláme vám späť a dohodneme sa s vami na podrobnostiach vašej pôžičky. Následne vás navštívi náš obchodný zástupca. Posúdi vašu schopnosť splácať pôžičku, poskytne vám náležité vysvetlenie zmluvných podmienok, odpovie na vaše otázky,

Pôžička Provident

  • je na čokoľvek,
  • od 140 do 1500 Eur,
  • je bez ručiteľa,
  • aj do niekoľko hodín,
  • bez skrytých poplatkov,
  • vopred viete, koľko zaplatíte,
  • prehľadná zmluva,
  • úspešný finančný produkt v SR

O Provident

Spolocnost Provident Financial plc založili vo Velkej Británii už v roku 1880. V roku 2006 sa od nej oddelila medzinárodná divízia a bola založená nová medzinárodná skupina s názvom International Personal Finance (IPF), do ktorej patrí aj slovenská spolocnost Provident Financial s.r.o.

Spoločnosť Provident poskytuje rýchle hotovostné a bezhotovostné pôžičky, ale to je len jedna časť našich aktivít. Spoločnosť Provident aktívne podporuje aj spoločensky zodpovedné projekty, dlhodobo sa snaží prostredníctvom projektu Škola rodinných financií zvyšovať finančnú gramotnosť obyvateľov.

Aktualizácia

Pôžičková spoločnosť Provident odchádza zo slovenského trhu.

Na webovej stránke nebankovky Provident nájdete tento oznam:

„Od 18. decembra sme vzhľadom k legislatívnym zmenám týkajúcich sa poskytovania spotrebiteľských úverov pozastavili poskytovanie nových úverov. Po dôkladnom posúdení dopadu zmien na naše podnikanie sme sa rozhodli ukončiť poskytovanie úverov do domácností prostredníctvom siete obchodných zástupcov na Slovensku a neponúkať ďalej ani úver na účet. Provident bude naďalej poskytovať servis svojim súčasným zákazníkom a bude vyberať splátky úverov na základe zmluvných záväzkov.“